Wróżenie i odczynianie uroków

Wróżenie i odczynianie uroków

Temat wróżenia, wróżek oraz astrologii jest wśród nas niezmiernie znany, głównie z racji tego, jakie rodzi sprzeczności. Nie brakuje zarówno zdecydowanych zwolenników, jak i przeciwników magii czy wróżenia i kierowania się takimi znakami przy podejmowaniu istotnych decyzji.

Zanim jednak zdecydujemy się oceniać amatorów wróżb, powinniśmy dowiedzieć się trochę więcej o świecie ezoteryki, aby móc wypowiadać swoje komentarze świadomie oraz rozsądnie je uzasadniać.

Wróżki i wróżenie dawniej i dziś

Dawniej wróżenie kojarzyło się nam z paniami, odzianymi w kolorowe suknie, posiadającymi szklane kule i czarnego kota, jako wiernego towarzysza. Obecnie wróżenie jest zawodem, takim, jak wszystkie inne. Poza tym, osoby zajmujące się zawodowo magią, nie ograniczają się tylko do kart albo fusów. Dokształcają się, stając się doradcami duchowymi, co znacznie podnosi ich umiejętności i kompetencje, np. wróżka Alicja Kraków.

Karty Tarota

Podstawę oferty w dalszym ciągu jednak stanowią karty Tarota. Moc tych kart zwykle zaskakuje również samych specjalistów, którzy stale odkrywają ich sekrety. Klientom oferowane jest wróżenie z kart tarota związanych z przeszłością w szerokim znaczeniu, lub konkretnej dziedziny życia. Znany jest się tarot, dotyczący zdrowia, związku albo pracy.

Horoskopy

Następną propozycję stanowi astrologia, a mianowicie horoskopy. Układane są dla konkretnej osoby i zgodnie z jej dyspozycjami. Możliwe jest również ułożenie horoskopu dla dziecka, jak i dla kogoś dorosłego. Ekspert może ukierunkować nasz horoskop na zdrowie czy pracę. Można też zdecydować się na horoskopy sukcesu lub karmiczne.

Rozwój, uzdrawianie relacji, odczynianie uroków i usuwanie klątw

Następną sekcją oferty, zasługującą na zainteresowanie, jest własny rozwój. Doradcy życiowi proponują swoim odbiorcom interesujący proces uwalniania potencjału, adresowany ludziom, pragnącym odkryć swoje zalety i ich używać. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się także uzdrawianie relacji partnerskich. Nie ma bowiem nic istotniejszego dla człowieka niż dobre relacje międzyludzkie. Kolejną propozycją jest odczynianie uroków i usuwanie klątw.

Tak rozbudowana oferta wpisuje się w potrzeby odbiorców. Istotnym jest fakt, że doradcy życiowi to zazwyczaj osoby wykształcone, mające wyższe wykształcenie i sporo odbytych warsztatów bądź szkoleń.

 • Szkolenia zawodowe
 • Meble kuchenne
 • http://www.edus.info.pl/


 • Podobne:
  Bezsenność - czym jest i jak sobie z nią radzić?

  BezsennośćWskazuje się, że co drugi Polak cierpi na bezsenność. Kłopoty ze snem tłumaczymy najczęściej stresem i zbyt szybkim tempem życia i nie przykładamy wię

  Zioła i przyprawy - właściwości zdrowotne i działanie

  Zioła i przyprawy w kuchniZioła i przyprawy, które dodajemy, do przyrządzanych przez nas potraw nadają, im mocniejszy i bardziej wyrazisty smak. Dosypywane

  Czym jest system przyzywowy? Zastosowanie systemów przyzywowych

  System przyzywowy - szpitalNowoczesne systemy przyzywowe, zwane również systemami przywoławczymi, znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, gos